درباره ما

This post is also available in: English

اندکی درباره ما

درباره شرکت

علت هر شکست، عمل کردن بدون فکر است. «الکس مکنزی»

کیفیت یا کمیت؟

در بیشتر سازمان ها، کارها به صورت سنتی انجام می گردد که سال های متمادی به همین شکل ادامه داشته است. با ورود تکنولوژی و فناوری های نوین به دنیای کسب و کار، باید نگاهی فراتر به سیستم سازمان ها داشت و برای حل مسائل پیرامون خود فراتر از سیستم های سنتی قدم برداریم.

بسیاری از کسب و کارهای مشابه و سیستم های مشاوره ای، سال های زیادی مشغول به کار می باشند اما باید این نکته را مد نظر قرار دهیم که کار با سیستم های سنتی و نیروی کار قدیمی، نمی تواند در فضای رقابتی جدید، بهره وری و کارایی قابل قبولی برای کارمان داشته باشد.

امروزه کیفیت انجام کار، داشتن دانش مالی نوین، توانایی طراحی سیستم های نوین مدیریتی نقاط قوت پیشگامان به شمار می رود که کیفیت کار را تضمین می کند.

  • تدوین طرح های توجیهی و امکان سنجی
  • مدیریت صفر تا صد پروژه ها
  • بررسی و ارزیابی روش های تامین مالی پروژه ها
  • ارائه ایده های جدید به منظور سرمایه گذاری
  • ارزیابی و کاهش ریسک پروژه ها
  • مطالعه محصول و بازار
  • ارزش گذاری و قیمت گذاری
1990

استراتژی برد – برد

اعتقاد ما بر این است که منافع کسب و کارها تنها زمانی به ماکسیمم خود خواهد رسید که منافع مشتریان و مخاطبین خود را در اولویت قرار دهد. به همین دلیل منافع ما با منافع مشتریان ما در یک راستا و به سوی هدف مشترک رشد و توسعه می باشند. به عبارتی تلاش ما بر این است که با اولویت قرار دادن منافع شما عزیزان، گامی در روند توسعه و پیشرفت برداریم.

2005

استفاده از یک تیم متخصص

در این مورد دو نکته بسیار مهم را برای شما بازگو خواهیم نمود. اول انجام کارها به صورت تیمی و دوم استفاده از نیروی متخصص و ماهر که دارای تجربه و علم کافی در زمینه های مختلف هستند.

هر گونه اقدامی که به صورت انفرادی صورت گیرد، با نواقصی مواجه می گردد و همچنین به کندی پیش می رود اما زمانی که کاری به صورت گروهی انجام می گیرد، نه تنها سرعت اجرای آن بالا می رود، بلکه عیوب ونقص های آن نیز توسط افراد ماهر برطرف گشته و با همکاری و ایده های افراد تیم پیشرفت می کند.

2022

امانت داری

حفاظت از اطلاعات و دیتا های کسب و کارها یکی از امور مهمی می باشد که نگهداری از آنها جز ضرورت های هر کسب و کار محسوب می گردد. در این خصوص باید بتوان به اشخاصی اعتماد نمود که در نگهداری و استفاده از دیتا ها دارای تخصص و حسن نیت باشند که این یکی از نقاط قوت پیشگامان به شمار می رود.

101اعضای خبره
41+سال های فعالیت
21kموارد کامل شده
80kرضایت مشتری
×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

×